PL

Dotazy a odpovědi

JE ZDRAVÁ LAHEV VHODNÁ PRO DĚTI?
Ano, Zdravá lahev je určena všem – dětem i dospělým – k použití pro sport, volný čas, do zaměstnání i do školy. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani Bisfenol A . Je vyrobena z materiálu, používaného při každodenní péči ve zdravotnictví, kde jsou nejpřísnější nároky na kvalitu a bezpečí zdraví. Pomáhá dodržovat a kontrolovat pravidelný pitný režim, rodiče mají přehled o tom, co jejich děti pijí a zároveň chrání životní prostředí.

JAK POZNAT, ŽE SE JEDNÁ O NAŠI ZDRAVOU LAHEV?
Kolekci Zdravé lahve® poznáte podle charakteristického logotypu Zdravé lahve® - srdíčka s kapkou a svislého nápisu „www.zdravalahev.cz na lahvi. Na lahvi jsou dále natištěny piktogramy charakterizující  - údržbu mytím v myčce nádobí, - možnost ohřívání nápoje v mikrovlnné troubě , - údržbu vyvařením při teplotě 100°C.                            

JE LAHEV VHODNÁ NA TEPLÉ NÁPOJE?
Ano, do Zdravé lahve můžete nalít nápoj o teplotě max. 100°C a následně ho skladovat při teplotě do 40°C po dobu do 24 hod.

MOHU ZDRAVOU LAHEV MÝT V MYČCE?
Ano, Zdravou lahev můžete mýt v myčce, ale stejně tak ji stačí vypláchnout teplou pitnou vodou a nechat vysušit. Vhodné je skladovat Zdravé lahve otevřené.

LZE  ZDRAVOU LAHEV VYVAŘIT?
Pouze Zdravé lahve® jsou díky výborné kvalitě použitého materiálu vhodné i pro vyvařování ve vodě o teplotě 100°C (podobně jako kojenecké lahve). Dosáhnete tak nejvyššího stupně ochrany a péčo o lahev a zbavíte se všech případných nečistot.

JAK MÁM U ZDRAVÉ LAHVE® VYMĚNIT ZÁTKU NEBO HUBICI, KTERÁ UŽ JE OPOTŘEBOVANÁ NEBO OKOUSANÁ OD DĚTÍ?
Zátku, popř. hubici vyměníte tak, že ji otočíte do pozice "OPEN" a následně silou vytáhnete zcela ven. Náhradní zátku (hubici) pak zatlačíte zpět na její místo.

JE NOVÁ "LITROVKA" VHODNÁ NA HOKEJ? MÁME PROBLÉM, ŽE NĚKTERÉ LAHVE NA LEDU PRASKAJÍ.
Při dlouhodobém přímém styku s ledovou plochou se některé lahve z polypropylenu stávají křehčí a náchylnější k praskání. Doporučujeme proto v tomto případě využít termoobalu, kterým Zdravou lahev ochráníte a zároveň udržíte svůj nápoj déle teplý.

JAK SOUVISÍ STRÁNKY WWW.RBMEDILEK.CZ A WWW.ZDRAVALAHEV.CZ?
R&B Mědílek s.r.o. – česká rodinná firma je výrobcem Zdravé lahve. Na českém i zahraničním trhu působíme od roku 1990. V současné době patříme k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku a jsme jediným výrobcem Zdravé lahve, vyrobené z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravá lahev je náš unikátní produkt, proto si zaslouží vlastní webové stránky.

LAHEV MI JIŽ NETĚSNÍ, JE TO ČASTÝM POUŽÍVÁNÍM. MUSÍM SI KOUPIT CELOU NOVOU ZDRAVOU LAHEV NEBO MÁTE JINÉ ŘEŠENÍ?
Vždy se snažíme vyjít vstříc svým zákazníkům, proto samozřejmě nabízíme možnost zakoupit si náhradní díly – těsnění, zátku, komplet víčko a tím prodloužit životnost Vaší Zdravé lahve. 

JAK ZAJISTIT, ABY NÁPOJ NEVYTEKL?
Naše víčka nemají zpětnou membránu. V případě, že se s lahví manipuluje a otáčí se s ní dnem vzhůru, tekutina může vytéci. Jestliže je zátka stlačena dolů do víčka, je pouze uzavřena, ale ne uzamknuta. Uzavřete ji, že zátku v této pozici otočíte  „CLOSE“ (vhodné při přenášení lahve – kabelka, batoh, atp.). Takto je uzamčena proti náhodnému otevření a tekutina nemá šanci vytéci. 

 

Rádi odpovíme na Vaše dotazy:

Jméno a příjmení
Váš e-mail
Zpráva

Atesty

Lahve R&B splňují nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků … Více informací »

Poradna

Jak na údržbu lahve? Kde koupit náhradní díly k lahvi? Poradíme Vám.. Více informací »

Kontakt

mapa  R&B Mědílek s r.o.
  B. Němcové 371, 542 01 Žacléř

            Provozní doba: pondělí - pátek
                                     8 - 15 hod

Tel.: (+420) 499 876 148

Mobil: (+420) 739 218 682 ZDRAVÁ LAHEV

Mobil: (+420) 739 313 280       POTISK NA ZAKÁZKU
Originální reklamní lahev

Email: obchod@rbmedilek.cz