PL

Historie a současnost

Společnost R&B Mědílek s.r.o., malá česká rodinná firma, byla založena v Žacléři na Trutnovsku v roce 1990. Světové renomé získala v devadesátých letech minulého století díky výrobě cyklopásek - omotávek na řidítka silničních a cyklokrosových kol a své účasti v organizaci Závodu míru.

Nyní firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku a je výrobcem unikátního českého výrobku  - Zdravé lahve. Název Zdravá lahev je registrovanou ochrannou známkou.

75% produkce nápojových lahví R&B směřuje na export, zejména pak do zemí EU. K nejzajímavějším referenčním zákazníkům patří například Škoda Auto, BIG SHOCK, Green Swan (doplňky stravy GS) nebo TV Nova. V České republice lahve R&B používá většina týmů hokejové extraligy. Firma dlouhodobě podporuje paralympijského vítěze a mistra světa v cyklistice Jiřího Ježka.

Za úspěchem společnosti R&B Mědílek s.r.o. stojí Rastislav Mědílek

"Firma musí žít, dýchat a rozvíjet se. Bez vize, spolehlivých zaměstnanců a chuti něco změnit bychom dnes už asi neexistovali."
David Tomáš
jednatel a majitel firmy

bigboss_m      

"Důkazem je náš průměrný meziroční nárůst produkce o 25% i v době celosvětové krize. Samozřejmostí jsou dlouhodobě budované vztahy s našimi odběrateli, založené na vzájemné důvěře. Jsem pyšný, že se obyčejná česká rodinná firma nemusí stydět za své výrobky asměle konkuruje zahraničním. Unikátem je naše Zdravá lahev vyrobená z materiálu speciálně vyvinutého pro medicínské a farmaceutické účely. V dnešní době, kdy zjišťujeme, jak neuctivě jsme se chovali k přírodě i vlastnímu zdraví, je tento výrobek správným krokem k respektování vlastního zdraví, životního prostředí i k zdravému životnímu stylu.“

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro některý z našich výrobků nebo jen navštívili naše webové stránky. Věříme, že vás nezklameme.

Tým R&B Mědílek s.r.o.

Rádi odpovíme na Vaše dotazy:

Jméno a příjmení
Váš e-mail
Zpráva

Atesty

Lahve R&B splňují nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků … Více informací »

Poradna

Jak na údržbu lahve? Kde koupit náhradní díly k lahvi? Poradíme Vám.. Více informací »

Kontakt

mapa  R&B Mědílek s r.o.
  B. Němcové 371, 542 01 Žacléř

            Provozní doba: pondělí - pátek
                                     8 - 15 hod

Tel.: (+420) 499 876 148

Mobil: (+420) 739 218 682 ZDRAVÁ LAHEV

Mobil: (+420) 739 313 280       POTISK NA ZAKÁZKU
Originální reklamní lahev

Email: obchod@rbmedilek.cz