PL

Popis, výhody, způsob využití

Další specialitou firmy R&B Mědílek s.r.o. jsou polyetylenové lahve s obsahem 1l, které jsou využívány především pro  hokej, případně fotbal, floorbal nebo basketbal. Použitý materiál umožňuje snadné uchopení lahve i v silných rukavicích, jednoduché otevření, snadné a okamžité pití. Tyto lahve lze alternativně osadit hubicí – prodlouženým pítkem, usnadňujícím potřebné doplnění tekutin během sportovní aktivity.

Výhodou je snadná údržba díky velkém plnícímu otvoru, lahve lze  velmi snadno vymývat. Těsnící kroužek a zátka open/close zabraňují nechtěnému úniku nápoje.

Hokejové lahve firmy R&B Mědílek s.r.o. se již podívaly do NHL v Kanadě, USA, jsou součástí vybavení sportovců v ČR, Slovensku, Švédsku, Finsku, Norsku, Švýcarsku, Německu, ale i Austrálii, Dánsku...

Pro snadné odlišení lahví jednotlivými hráči je možno na lahve v rámci potisku vyrobit speciální rámeček na podpis nebo číslo dresu každého sportovce.

Také design své hokejové lahve si můžete navrhnout sami. Stačí poslat podklady vytvořené v grafickém programu Corel Draw, Adobe Ilustrator ve formátu JPG, GIF, TIFF, BMP, EPS, CDR, AI, PSD na naši e-mailovou adresu a my vám obratem pošleme náhled lahve např. s logem vašeho sportovního klubu, obrázkem maskota nebo zcela jiného designu, který si sami vyberete. Ukázky některých hokejových lahví vyrobených na zakázku si můžete prohlédnout zde.

Rádi odpovíme na Vaše dotazy:

Jméno a příjmení
Váš e-mail
Zpráva

Atesty

Lahve R&B splňují nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků … Více informací »

Poradna

Jak na údržbu lahve? Kde koupit náhradní díly k lahvi? Poradíme Vám.. Více informací »

Kontakt

mapa  R&B Mědílek s r.o.
  B. Němcové 371, 542 01 Žacléř

            Provozní doba: pondělí - pátek
                                     8 - 15 hod

Tel.: (+420) 499 876 148

Mobil: (+420) 739 218 682 ZDRAVÁ LAHEV

Mobil: (+420) 739 313 280       POTISK NA ZAKÁZKU
Originální reklamní lahev

Email: obchod@rbmedilek.cz